1996 Kuruluş

Firmamız 1996 yılında kurulmuş bir teknoloji şirketidir. 2003 yılından itibaren bilgisayar tamir ve bakım servisi olarak elektronik sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır.

 

Teknoloji ile iç içe olan firmamız müşterilerine sunduğu kaliteli ve dürüst hizmet ile 2006 yılından itibaren Uluslararası alanda elektronik ürünlerin ticaretine başlamıştır.

2010 Dedektör Dünyası

 2006 yılında firmamız Türkiye'de üretimi olmayan tek başına kullanılan Karbonmonoksit Dedektörlerini yurtdışından yine kendi markası olan ''Entronom'' adı altında ithal etmeye başlamıştır.

 

İç piyasada ürünlerin artan kullanım ve yurtdışından gelen talepleri karşılamak amacı ile firmamız 2008 yılında Ankara Ostim Organize Sanayi Bölgesinde 50 metrekarelik bir atölyede gaz,duman dedektörleri üretime başlayarak, söz konusu ürünleri ithal ikamesi yaparak millileştirmiştir.

 

Firmamız dedektör üretimine başlaması ile dedektör ithalini bırakmış ve ürünleri halen ihraç etmektedir. İhraç edilen ülkeler arasında Romanya,İran,Irak,Hindistan,Mısır,Bosna Hersek yer almaktadır.

2013 Elektronik Ekipman Dünyası

2010 yılında firmamız, müşterilerden gelen elektronik kart üretimi talepleri doğrultusunda pazarda rekabet edebilmek için 500.000 USD 'lik yüksek teknolojiye sahip hızlı smd dizgi (yüzey montaj) hattı yatırımı yaparak 350 metrekarelik yeni üretim tesisine taşınmıştır.

 

Yeni üretim tesisi ile firmamız çeşitli sektörlerden gelen elektronik kartları fason olarak üretmeye başlamıştır.

2014 Yeni üretim Tesisimiz

Firmamız bu hedeflerde ilerleme adına 2014 yılından itibaren 1000 metrekare kapalı alanda profesyonel üretim tesis ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

 

Bugün ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi ile yönetilen firmamız, gelişmiş teknolojik alt yapısı ve iyi eğitilmiş kadrosu ile dünya çapında rekabete açık, ülkemizin elektronik üretimine katkı sağlayan sektörünün önde giden teknoloji şirketlerinde biridir.

 

Entronom konusunda uzman ekibi ile uzun yıllara dayanan bilgi birikiminin ve sahip olduğu yoğun iş deneyiminin sentezini, tüm müşterilerine ürün ve hizmet olarak sunmaktadır.

 

Entronom geleceğin teknolojileri ışığındaki teknolojik gelişmeleri hizmetlerine dâhil ederek hizmete değer katmayı ve mükemmele ulaştırmayı hedefler.

 

Müşterilerimizin üretim bilgileri ve projeleri 3. firma ve şahıslara karşı ciddi önlemler alınarak korunmakta, istenildiği takdirde üretim ve gizlilik sözleşmesi yapılmaktadır.

 

Firmamıza güvenen ve bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkürü borç biliriz.

Faaliyet Alanlarımız

Firmamız aşağıda yer alan konularda faaliyet göstermektedir.

 

SMD (yüzey montaj) Dizgi: Her çeşit elektronik kartın yüksek hızlı SMD dizgi makinasında üretimi,

 

Truhole TH (DIP) Dizgi: Her çeşit elektronik kartın DIP montajı otomatik çift dalga lehim makinası kullanılarak yapılması,

 

PCB (Baskı Devre): Tek yüzlü, çift yüzlü delik içi kaplamalı ve çok katlı,XPC, FR1, FR2, FR4, CEM3, Alüminyum, flexible,seramik ve hybrid pcb çeşitlerini istenilen adette profesyonel çözüm ortaklarımız vasıtası ile üretimi

 

Stencil (SMD dizgi baskı şablonu): SMD dizgi için gerekli olan stencil (elek), çelik folyo alüminyum çerçeveye montajlı olarak üretilir.

 

Elektonik Proje Üretimi: Müşterilerimiz tarafından AR-GE çalışması bitirilmiş projelerin elektronik kartlarının anahtar teslim (elektonik kartın malzeme ve pcb tedariği, smt & th dizgisinin yapılması) olarak üretilmesi

 

Conformal Coating: Elektronik kartları ve üzerindeki bileşenleri nem, küf, toz, korozyon, aşınma, kısa devre ve diğer çevresel etkilerden korumak üzere akrilik veya silikon ile kaplanması işlemidir.

 

İthalat Danışmanlığı: Her çeşit ürünün yurt dışından temin edilerek ilgili müşterinin adresine teslim edilmesi.